معــرق چـلـــچـله

درباره ما

تیم معرق چلچله فعالیت خود را از سال 1395 با همکاری جمعی از دانشجویان دانشگاه سوره تهران و با شعار “به قدم چو آفتابیم” آغاز کرد. با استقبال هنر دوستان از کیفیت و اصالت صنایع دستی ایرانی ساخته شده به دستان توانمند اعضای تیم چلچله، این تیم مفتخر به دریافت عنوان یکی از برترین کارآفرینان عرصه چوب در سطح کشور گردید.

در ادامه تیم چلچله با استقرار در واحد مرکز رشد و گسترش فعالیت ها، علاوه بر فعالیت تولیدی نسبت به تاسیس مدرسه عالی صنایع دستی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی به منظور آموزش آکادمیک هنر صنایع دستی اقدام نمود.

درحال حاضر تیم چلچله با لطف خداوند و همکاری قوه قضائیه و سازمان زندان های کشور اقدام به راه اندازی کارگاه تولیدی در زندان شهرستان ابهر نموده و با افتخار تعداد 30 نفر مددجو را به طور مستقیم بکارگیری کرده است.

فیلم راه‌اندازی کارگاه صنایع چوب و اشتغال برای زندانیان در زندان ابهر/ سایت سازمان زندان ها

باشد که با یاری خداوند بتوانیم وظیفه انسانی خود در قبال هموطنان مان را ادا نموده و در جهت معرفی هنر اصیل ایرانی به جهانیان بکوشیم.

.

.

.

توجه: کلیه محصولات از مرحله طراحی تا تولید و فروش توسط تیم معرق چلچله صورت میگیرد و هرگونه کپی برداری از طرح ها شرعا حرام و قانونا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

Translate »
معــرق چـلـــچـله